Arestockrat Posted January 21, 2023 Share Posted January 21, 2023 (edited) 1. Arestockrat 2. obe3ynka___ 3. я писал 1 смс в чат и тут бац мут за 1 смс хоть я писал кто дуель хачу учиться пвп 4. 1 гриф выж https://imgur.com/gallery/JyfYDOG Edited January 21, 2023 by Arestockrat Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
obe3ynka____ Posted January 27, 2023 Share Posted January 27, 2023 Отказ. Жалоба подана не в тот раздел , подайте в раздел Жалобы на персонал. Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.