Jump to content

Я играл на сервере, сидел на варп пвп не кого не трогал


Recommended Posts

1.мой игровой ник wwmrvvv 

2.никнейм Модера-админа хз кто он 11moren11

3.Бан без причины просьба поговорить с нимIMG_2023_03_03_11_06_30_8706762155397375560845.thumb.jpg.bcb231307eef74082ab3a617dc27130b.jpg

4.Суть того что произошло, я играл на сервере сидел на варп пвп не кого не трогал подлутывал вещи и л вал в один из таких моментов прилетел бан

5.Анархия

Edited by Макс-wwmrvvv
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...