Jump to content

Жалоба на мл.админа doxlac


Recommended Posts

1. stepsk1
2. doxlac
3. пошёл с ним дуэль, дуэлилсь, потом он меня выйграл,  и сразу же вызвал на проверку, я пошёл на проверку прошу рек, он говорит что не обязан его скидывать, +неадекватно себя вёл, в итоге подумал что мод neat 1 16 5 это хит боксы, сказал проверять не будет, забанил за 2.1.1
4. 11 grief
5. https://imgur.com/a/ep5UmqO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...